ביטוח מקיף – מדוע אסור לוותר על פוליסת ביטוח מקיף לרכב 

תוכן עניינים

לא מעט אנשים, לצערנו, מחפשים את הדרך הקצרה כיצד לחסוך בהוצאות. הם בטוחים שיצליחו "לנצח את המערכת" בכך שהם לא ירכשו מוצר או שירות מסוים ובכך יחסכו לעצמם הרבה מאוד כסף, בזמן שאחרים רוכשים את אותו מוצר ומשקיעים בו כסף רב. גם אם נדמה שזו הדרך הנכונה מבחינה כלכלית, מהר מאוד הדבר עלול להתגלות כטעות גדולה.

דוגמא לכך הם בעלי רכבים המבקשים לחסוך בעלויות החזקת רכב על ידי ויתור על ביטוח מקיף. שהוא כיסוי משמעותי ומרכזי בפוליסת ביטוח רכב. צריך לומר, בדרך כלל מי שבוחר לוותר על אופציה זו, עושה זאת מאחר והוא מסיק שערך הרכב שלו נמוך למדי ולכן לא שווה להשקיע בעלויות ביטוח. הוא קונה את הרכיבים המינימאליים הרלוונטיים הנדרשים, למשל ביטוח חובה, עליו הוא לא יכול לוותר ולפעמים מוסיפים ביטוח לצד ג' בלבד. מנגד, מוותרים על ביטוח מקיף במטרה לחסוך.

ויתור על ביטוח מקיף יכול להתגלות כדבר מאוד בעייתי, אפילו אם מדובר ברכב שהערך שלו איננו גבוה. זה בעייתי לא רק בהיבט הכספי אלא גם בהיבטים אחרים, טכניים, מעשיים ואחרים. לפני שנסביר מה ההבדל בין מי שמחזיק בפוליסת ביטוח מקיף לבין מי שמעדיף לוותר עליו, צריך לציין שיש גם את דרך האמצע. מסלולים אטרקטיביים עבור ביטוח מקיף מותאמים באופן אישי לצרכים של בעל הרכב.

מדוע אסור לוותר על ביטוח מקיף?

ישנן שלוש סיבות מדוע אסור לוותר על ביטוח מקיף:

סיבה ראשונה – הפוליסה כוללת התייחסות וכיסויים למקרי קיצון. למשל, מקרים של גניבה, חבלה, שריפה, תאונה, טוטאל לוסט ועוד. מקרים בהם בעל הרכב עלול למצוא ללא רכב בכלל או ללא רכב תקין ושמיש. אם חס וחלילה זה קורה ואין לו ביטוח, אז הוא לא יקבל החזר כספי והוא יידרש למצוא פתרונות חלופיים מבלי ליהנות מפיצוי כספי לכך.

סיבה שנייה – הפוליסה כוללת כיסויים לשלל מקרים שעלולים להתרחש ולגבות הוצאות כספיות שונות. למשל, מקרים כגון, נזקים למראות, פנסים, חלונות, מערכות פנימיות, החלפת מצבר ועוד. אלו דברים שמתרחשים לעיתים רחוקות אך כשהם קורים, העלות הכספית לתיקון היא לא נמוכה. פוליסת ביטוח מקיף יכולה לספק כיסויים מתאימים לכך.

סיבה שלישית – אחד היתרונות של ביטוח מקיף זו האפשרות ליהנות משירותי דרך וגרירה וכן שירותים אחרים אצל ספקים שונים שעובדים עם חברת הביטוח ויש להם הסדר. אם חס וחלילה נדרשים לכך, אזי שיודעים למי לפנות בזמן אמת ולא צריך לחפש גורם מקצועי שידע לספק את השירות הרלוונטי.

איך אפשר לחסוך בעלויות ביטוח מקיף לרכב?

מי שמחפש דרכים לחסוך בעלויות של ביטוח מקיף לרכב, כל מה שעליו לעשות, זה להיעזר באתר השוואת המחירים של חברת Wobi. בעזרתו אפשר לקבל הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות בזמן אמת, כולל עבור מסלולים ייחודיים, לבחון את ההצעות המתאימות ביותר לפרטים שלנו ואופי הנהיגה ולרכוש את הפוליסה המשתלמת ביותר בתנאים אטרקטיביים.

 

טופס קנייה או מכירת מטבעות דיגיטליים

מאמרים מומלצים

לקוחות ממליצים

רוצים לקנות או למכור מטבעות דיגיטלים? 
צרו קשר בטופס

טופס קנייה או מכירת מטבעות דיגיטליים

לאחר השארת הפרטים, נציגנו יצרו אתכם קשר לאישור והשלמת הפעולה

כתבות בנושא מטבעות דיגיטליים

פיננסי

אז מה המחיר? הצצה לעולם המרתק של ביטוח החיים

עלויות ביטוח חיים יכולות להשתנות בהתאם לגורמים שונים כגון גיל, בריאות, סכום הכיסוי וסוג הפוליסה. בדרך כלל, ככל שאתה צעיר יותר ובריא יותר, הפרמיות שלך יהיו נמוכות יותר. סכום הכיסוי שתבחר ישפיע גם על העלות, כאשר סכומי כיסוי גבוהים יותר יביאו לפרמיות גבוהות יותר.

המשך קריאה >>

מחשבון מטבעות דיגיטליים

מטבעות שיעשו כפול בשנת 2021

אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!